Hachiko.lt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hachiko.lt - forumas šunų augintojams, mylėtojams bei mėgėjams.
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Forumo taisyklės.

Go down 
AutoriusPranešimas
larafairie
Administratorė
larafairie


Pranešimai : 115
Join date : 2011-08-30
Miestas : Kaunas
Veikla : Kinologija

Mūsų šuniukų aprašymai
1 šuo (vardas): Pypsius
Nuotrauka (adresas): -
Lytis: Patinas

Forumo taisyklės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Forumo taisyklės.   Forumo taisyklės. EmptyTr. 08 31, 2011 5:55 am

1. Banalios forumo taisyklės:

1.1. Būkime draugiški. Nepulkite žmogaus be pasiaiškinimo, neregzkite intrigų ir tiesiog elkitės kaip žmonės.
1.2. Jokio floodo. Kiekvienas ne į temą pranešimas bus šalinamas be jokio įspėjimo, ir keliamas į temą "Netinkami pranešimai" .
1.3. Jokios reklamos per PM, per parašus. Taip pat nesitaikstysiu su reklama forumo temose. Tam taip pat yra speciali tema "Jūsų svetainių adresai" .
1.4. Nesidėkite didelių avatarų. Leidžiamas avataro dydis 100x100
1.5. Dedami šuns nuotrauką, ją sumažinkite. Arba atsiūskit man į PM, aš sumažinsiu.
1.6. Turite būti aktyvūs, ir per dieną parašyti BENT 5 pranešimus.
1.7. Platinkite forumą.
1.8. Administracija tvarko šį forumą, ir jūs turite jos klausyti. Jei turite nepasitenkinimų, rašykite į spec temą.

2. Administracijos taisyklės

2.1. Moderatoriumi galima tapti būnant aktyviam, aktyviai platinant forumą ir dalinant protingus patarimus žmonėms šunų klausimais.
2.2. Administratoriumi galima tapti tik nuo 500 pranešimų mažiausiai. Kiti reikalavimai tokie kaip ir pas modus, tik tiek jog prieš tampant admin, norėsiu pabendrauti pvz per skype.
2.3. Administracija privalo tvarkyti forumo temas, padėti nariams, padėti man (euphoria'i) , reklamuoti forumą, šalinti nesilaikančius taisyklių vartotojus.

Taisykles keisti, šalinti, pridėti galiu tik aš euphoria.
Atgal į viršų Go down
https://hachiko.forumlt.com
 
Forumo taisyklės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Forumo el paštas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hachiko.lt :: PRADŽIA :: hachiko.forumlt.com-
Pereiti į: